Do oferty zabiegów złuszczających na bazie kwasów zdecydowałam się wprowadzić dwie marki, które są jednymi z wiodących na rynku Kosmetologii profesjonalnej, ze względu na ich skuteczność, wyraźne efekty i bezpieczeństwo.

Oprócz zabiegów gabinetowych na bazie kwasów, możesz również zaopatrzyć się u nas w kosmetyki do pielęgnacji domowej, które są przedłużeniem terapii gabinetowej i niezbędnym elementem pielęgnacji skóry.

Miałam okazje już wcześniej pracować na tych markach, dlatego nie miałam wątpliwości, że kiedyś wprowadzę je do oferty swojego salon. Jestem zachwycona ich działaniem, składem i całą filozofią jaką te marki kierują się od wielu lat.

Poznaj marki naszych kwasów złuszczających.

PURLES
jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. To kompletna terapia wellness zapewniająca doznanie wyjątkowego relaksu oraz szybkie i widoczne efekty.

Kosmetyki Purlés powstają we francuskim laboratorium, spełniającym najwyższe standardy produkcji. Ich obecność na rynku kosmetycznym poparta jest długoletnim doświadczeniem naukowców, skrupulatną kontrolą jakości oraz niezależnymi testami dermatologicznymi.

System wnikliwych ekspertyz oraz innowacyjne technologie to symbole laboratoryjnej gwarancji Purlés, które decydują o wysokiej jakości, wydajności i najwyższej skuteczności powstałych produktów.

Kwasy Purles gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Stanowią idealne rozwiązanie wielu problemów skóry twarzy i ciała. Skoncentrowana siła wysokich stężeń, unikalnego składu oraz niskiego pH czyni Acid Peels doskonałym narzędziem profesjonalnej pielęgnacji.

MEDIDERMA
specjalizuje się w produkcji dermokosmetyków do użytku profesjonalnego, zaczynając od pierwszych na rynku peelingów chemicznych (Sesglicopeel, Salipeel, Melaspeel), po ostatnio opracowane formuły liposomowe, oparte na nanotechnologii.

Założona w 1989 r. przez zespół dermatologów prowadzony przez dr. Gabriela Serrano, MEDIDERMA, jest laboratorium, którego powodem istnienia jest zdrowie i dobre samopoczucie klientów.

Mediderma stosuje NANOTECHNOLOGIĘ, która pozwala na opracowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdej skóry. Substancje czynne są transportowane w liposomach, kapsułkach o niezwykle małych rozmiarach, które są w stanie dotrzeć do źródła problemu.

Ocena
[Total: 0 Average: 0]