O MNIE

O mnie

Kamila Skwarczyńska

Specjalista Kosmetologii Estetycznej, Szkoleniowiec.

Miło mi powitać Cię na stronie gabinetu Skwarczyńska SkinClinic & Academy.

Jest to miejsce , które stworzyłam z sercem i pasją…po wielu latach pracy jako zabiegowiec.

Zaufaj mojemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, którą regularnie zgłębiam. U mnie poczujesz się komfortowo i bezpiecznie.

Jeśli poszukujesz wyraźnych efektów zabiegowych przy zachowaniu Twojego naturalnego wyglądu? To moje podejście do zabiegów estetycznych jest właśnie dla Ciebie…

Abyś mogła/ mógł poznać mnie bliżej, przedstawię Ci kilka informacji o sobie.

Od 2008 roku pracuję nie przerwanie w Branży Beauty, przede wszystkim jako zabiegowiec, choć doświadczenie w tej branży zdobyłam również jako kierownik Spa i szkoleniowiec.

W roku 2012 odbyłam pierwsze szkolenia z Medycyny Estetycznej.

Od tamtego czasu praktykuję tę dziedzinę, zgłębiam ją naukowo, regularnie się szkolę i rozwijam, ponieważ uważam, że prawdziwy i rzetelny specjalista nie powinien nigdy spocząć na laurach, a medycyna  estetyczna to wymagająca dziedzina w której nieodzownym elementem jest ciągły rozwój.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w wielu gabinetach kosmetologicznych, gdzie na początku praktykowałam szeroko pojętą Kosmetologie, a po kilku latach Medycynę Estetyczną.

Od wielu już lat działam w branży Beauty, a tutaj stacjonarnie w centrum Tychów prowadzę swój gabinet Kosmetologii Estetycznej, który stworzyłam z wielkim sercem do swojego zawodu, po to, aby pomagać innym zwalczyć swoje kompleksy, by mogli poczuć się bardziej pewnymi siebie.

Dodatkowo w swojej praktyce zarządzałam salonem Spa w hotelu zajmując stanowisko Kierownika, pomagałam w otwieraniu nowych salonów Beauty i przeprowadzałam szkolenia, przede wszystkim zabiegowe.

Bardzo cenię sobie wszystkie swoje doświadczenia zawodowe, ponieważ pozwoliły mi stać się rzetelnym i pokornym zabiegowcem, pełnym empatii, szacunku i pasji do swojej pracy.

Nadszedł również taki czas i osobista potrzeba, aby po latach praktyki w Medycynie Estetycznej, licznych szkoleniach, kursach, nabyciu wielu doświadczeń, przekazać swoją wiedzę innym.

To mój kolejny etap rozwoju osobistego, w którym pragnę podzielić się swoimi długoletnimi doświadczeniami oraz umiejętnościami i wprowadzić w świat Kosmetologi Estetycznej zabiegowców w sposób odpowiedzialny, by mogli stać się rzetelnymi, uczciwymi i wyuczonymi Specjalistami.

Dlatego, jeśli jesteś zainteresowana/y ofertą szkoleń pod moimi skrzydłami – zapraszam do zakładki „szkolenia”

Serdecznie zapraszam

Moja filozofia?

Przede wszystkim bezpieczeństwo zabiegowe i skuteczność terapii, przy zachowaniu naturalnego wyglądu. Jestem zwolenniczką przeciwdziałania procesom starzenia się skóry w szeroko pojętym zakresie zabiegowym, w naturalny, nie przerysowany sposób.

Jestem przekonana, że praktyka w kierunku tylko i wyłącznie kamuflowania problemu nie jest do końca najlepszym rozwiązaniem…

Dlatego podchodzę do swojej pracy nie szablonowo, swoimi wypracowanymi autorskimi metodami zabiegowymi, opartymi na moich doświadczeniach i zdobywanej przez lata wiedzy.

Kamila Skwarczyńska

Chcesz uzyskać więcej informacji ?
Nie trać czasu i skontaktuj się z nami.

Ocena
[Total: 5 Average: 5]