Szkolenia Medycyna Estetyczna Tychy, Katowice

Medycyna Estetyczna

Szkolenia Medycyna Estetyczna

Poznaj mnie bliżej…

Posiadam ponad 13 letnie doświadczenie zawodowe w Kosmetologii i 9 letnią praktykę w Medycynie Estetycznej.

Przebyłam tą drogę z wielką pasją. Za mną lata pracy, nauki i szkoleń. Zdobyłam bardzo cenne doświadczenia zawodowe, po to, aby dziś po wielu latach praktyki przekazać swój dorobek edukacyjny Tobie…

Stań się prawdziwym ekspertem Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.

Umiejętności nabywałam i wciąż doskonalę u najlepszych specjalistów w tych dziedzinach. Jestem studentką studiów medycznych, co pozwala mi zgłębiać niedostępną dla większości praktyków, wiedzę medyczną niezbędną w praktykowaniu zabiegów Medycyny Estetycznej i Kosmetologii.

Szkolenia z Kosmetologi i medycyny Estetycznej, które prowadzę mają bardzo wysoki poziom merytoryczny, posiadają bogaty program i dużą ilość praktyki.

Pomogę Ci wejść w świat Kosmetologii i Medycyny Estetycznej z odpowiednią wiedzą i pewnością siebie. Na podstawie moich doświadczeń, obserwacji i wniosków nauczysz się praktykować w sposób bezpieczny i efektywny, zdobywając zaufanie swoich klientów i prestiż własnej osoby.

Nie będziesz musiał/a eksperymentować z produktami zabiegowymi…powiem Ci, które są godne uwagi, a które są czystym chwytem marketingowym.  Opowiem o wielu aspektach, nie poruszanych na większości szkoleń.

 

Ilość kursantek na szkoleniu grupowym: 2-3

Szkolenie indywidualne – ilość modelek na kursantkę: 3-4

Szkolenie grupowe – ilość modelek na kursantkę: 2

Czas szkolenia: 7-10 godz.

W cenie szkolenia: wsparcie poszkoleniowe, certyfikat, materiały szkoleniowe, catering, wzory dokumentacji dla klientów, praktyczny dla zabiegowca upominek.

Dla kogo jest szkolenie?

Kurs jest przeznaczony dla lekarzy, kosmetologów, a także absolwentów studiów medycznych lub kosmetologicznych.

Po jego ukończeniu otrzymasz imienny certyfikat w języku polskim, potwierdzający ukończenie szkolenia.

Nasze centrum szkoleniowe znajduje się w Tychach. Pomagamy w zdobywaniu nowych kwalifikacji  z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń, m.in. szkolenie z podstawowych technik modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym.

Wypełniacze tkankowe – Wolumetria twarzy

poziom zaawansowany – praca igłą i kaniulą

Powiększanie i modelowanie ust – techniki podstawowe

Chcesz uzyskać więcej informacji ?
Nie trać czasu i skontaktuj się z nami.

Ocena
[Total: 2 Average: 5]