Szkolenia Medycyna Estetyczna Katowice, Tychy

Medycyna Estetyczna

Szkolenia Medycyna Estetyczna

Dziękuję, że jesteś zainteresowana/y ofertą moich szkoleń z medycyny estetycznej!

Poznaj mnie bliżej i wytrwaj proszę z poniższym tekstem do końca.

Moja decyzja o wprowadzeniu szkoleń z zakresu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej w ofertę gabinetu zapadła po wielu latach pracy jako kosmetolog. Jestem w tej branży od 15 lat, kiedy po ukończeniu szkoły kierunkowej zaczęłam pracować w gabinecie Kosmetologii.

Jestem przede wszystkim zabiegowcem, dzięki czemu mogę przekazywać swoim kursantom to co najcenniejsze! Wiedzę popartą moimi rożnymi doświadczeniami z zabiegami medycyny estetycznej.

Opowiadając moim klientom oraz kursantom o mojej drodze zawodowej zawsze odczuwam osobistą radość, ponieważ mam to szczęście, że moja praca nie jest moim obowiązkiem, a wielką pasją.

Osobiście uważam, że sukces i satysfakcja zawodowa dotyka tych, którzy podchodzą do swojej pracy z zamiłowaniem, sercem i nieustannie podążają za wiedzą…

Dlatego entuzjazm i spełnienie wywołuje we mnie każde szkolenie, seminarium, warsztaty na których jestem, każda przeczytana książka tematyczna czy publikacja naukowa. Jednym słowem edukacja to dla mnie osobiste szczęście i rozwój, który mnie uskrzydla, spełnia oczekiwania moich klientów oraz kursantów i pozwala na podstawie moich wieloletnich doświadczeń wprowadzać swoje własne procedury zabiegowe poparte mocnym fundamentem wiedzy zdobywanej przez lata.

Pomogę Ci wejść w świat Kosmetologii i Medycyny Estetycznej z odpowiednią wiedzą i pewnością siebie. Na podstawie moich doświadczeń, obserwacji i wniosków nauczysz się praktykować w sposób bezpieczny i efektywny, zdobywając zaufanie swoich klientów i prestiż własnej osoby.

Nie będziesz musiał/a eksperymentować z preparatmi zabiegowymi…powiem Ci, które są godne uwagi, a które są czystym chwytem marketingowym. Nauczę Cię, jak poprawnie i na jaką głębokość podawać różnego rodzaju preparaty. Opowiem o wielu aspektach, nie poruszanych na większości szkoleń oraz tych, które pozwolą Ci odnieść sukces w tej branży.

Masz obawy związane z tym, czy poradzisz sobie jako zabiegowiec?

Prowadzenie gabinetów i salonów Kosmetycznych, Medycyny Estetycznej i Kosmetologii to rzeczywiście wyzwanie w obecnych czasach. Konkurencja jest coraz większa, ale pamiętaj o tym, że Twoje życie jest tylko i wyłącznie w Twoich rękach. Każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego i to cos przyciągnie do Ciebie klienta, który to dostrzeże…

Więc podążaj za marzeniami i pomimo trudności jakie możesz napotkać na swojej drodze, nie poddawaj się! Pamiętaj, że pasja i determinacja zawsze doprowadzi Cię do upragnionego celu.

Powiem Ci cos osobistego, będzie to moja rada dla Ciebie…

Też kiedyś byłam na początku tej drogi. Postawiłam wtedy przede wszystkim na zdobywanie wiedzy i umiejętności która jest, a właściwie powinna być fundamentem dla każdego zabiegowca. Pamiętam czasy, kiedy rezygnowałam z wakacji i innych przyjemności po to, aby kształcić się i ukończyć kolejne szkolenie. Bez tamtej determinacji być może nie byłoby mnie w miejscu w którym teraz jestem.

Marzysz o pracy w branży Beauty? Kosmetologia jest Twoją pasją? Chcesz wejść w świat Medycyny Estetycznej? W takim razie zrób wszystko, aby każdego dnia z radością wychodzić do pracy i robić zawodowo to co kochasz! To przepis na szczęście i spełnienie!

W ofercie znajdziesz szkolenia z zakresu:

  • Mezoterapia Igłowa
  • Stymulatory Tkankowe
  • Powiększanie i Modelowanie Ust kwasem hialuronowym (w tym leczenie powikłań – zastosowanie hialuronidazy)
  • Modelowanie Ust „Na Płasko” i „Russiun Lips”
  • Wypełnianie Bruzd i Zmarszczek kwasem hialuronowym
  • Wolumetria Twarzy (w tym: modelowanie linii żuchwy, brody, kształtu nosa, podnoszenie i modelowanie policzków, wypełnianie tzw. doliny łez)
  • Nici Wchłanialne PDO, PLLA, rewitalizacyjne, zagęszczające oraz liftingujące
  • Niechirurgiczny Lifting Twarzy – Nici liftingujące
  • Szkolenia Łączone Jednodniowe oraz Dwudniowe

Ilość kursantek na szkoleniu grupowym: max 2

Szkolenie indywidualne – ilość modelek na kursantkę: 4-5

Szkolenie grupowe – ilość modelek na kursantkę: 2

Czas szkolenia z medycyny estetycznej: 8-10 godz.

W cenie szkolenia: bezterminowe wsparcie poszkoleniowe, certyfikat, materiały szkoleniowe, catering, wzory dokumentacji dla klientów, praktyczny dla zabiegowca upominek.

Dla kogo jest szkolenie z medycyny estetycznej?

Kurs z medycyny estetycznej jest przeznaczony dla lekarzy, kosmetologów, a także absolwentów studiów medycznych lub kosmetologicznych.

Po jego ukończeniu otrzymasz imienny certyfikat w języku polskim, potwierdzający ukończenie szkolenia.

Nasze centrum szkoleniowe znajduje się w Tychach woj. śląskie. Pomagamy w zdobywaniu nowych kwalifikacji  z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń, m.in. szkolenie z podstawowych technik modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym.

Wypełniacze tkankowe – Wolumetria twarzy
poziom zaawansowany – praca igłą i kaniulą
Powiększanie i modelowanie ust – techniki podstawowe

Szkolenie z medycyny estetycznej Katowice (ślask)

Chcesz uzyskać więcej informacji ?
Nie trać czasu i skontaktuj się z nami.

Ocena
[Total: 7 Average: 5]